1 Decembrie

   10:00 – Parada militară (Calea Eroilor)

   16:00 – Spectacol extraodinar de Centenar

– Fanfara Diviziei 2 Infanterie ,,Getica”

– Diana Ioniță

– Corul Lira

– Aprinderea iluminatului festiv de Sărbători

– Cristina Nicolae

– Nineta Popa (Ardeal)

– Ilie Caraș (Bucovina)

– Olguța Berbec (Oltenia)

– Ansamblul Plăieșii (Republica Moldova)

– Guess Who

LocațiePiaţa Daciei

20 Decembrie

– Roberta Porumboiu

– Alessia Drăgoiu

– Happy Kids – Junior

– Adriana Stuparu

– Clubul de folclor „Tradiții” Centrul Cultural „Alexandru Marghiloman”

– „Brâulețul” – Berca

– Vescan

– Nadir

– Nicole Cherry

PrezintăKarla Luisiana Lucuță
LocațieParcul Crâng
Ora16:00
Durată20 Dec 2018 – 13 Ian 2019

31 Decembrie

19:00 – Mari artiști de muzică populară, pop și rock, vă vor oferi, timp de mai bine de 6 ore, un spectacol de neuitat la trecerea dintre ani.

00:00 – Vom întâmpina anul 2019 cu un grandios foc de artificii.

LocațiePiața Daciei

DUMINICĂ 2 DECEMBRIE

  • Ruxandra Stanciu
  • Nicu Zotta & Doru Constantinescu
  • JerryCo
  • Blue Motors
  • Toni Șeicărescu

VINERI 7 DECEMBRIE

  • Andreea Bîsceanu
  • Simona Bănică
  • Hevito
  • DJ Project
  • Mandinga

SÂMBĂTĂ 8 DECEMBRIE

  • Elena Cosma
  • Claudia Colniceanu
  • Mircea Eremia
  • Andra Gogan
  • Antonia

DUMINICĂ 9 DECEMBRIE

  • Adriana Stuparu
  • Mario Buzoianu
  • Daniel Turică
  • Nicolae Datcu
  • Viorica Macovei

VINERI 14 DECEMBRIE

  • Liceul de Arte „Margareta Sterian”
  • Andrada
  • Bianca Mihai & Band
  • Robert Toma
  • Lidia Buble

SÂMBĂTĂ 15 DECEMBRIE

  • Loredana Bunilă
  • Dan și Teo Manciulea
  • Adina Răducan
  • Undercover
  • Bosquito

DUMINICĂ 16 DECEMBRIE

  • Maria Burlacu
  • Traian Popescu
  • Diana Ștefănescu
  • Tatiana Răduță
  • Mariana Ionescu Căpitănescu
  • Ionuț Fulea

VINERI 21 DECEMBRIE

  • Simona Curelea
  • George Mitrea
  • Carmen Rădulescu
  • Corina Chiriac
  • Cătălin Crișan

SÂMBĂTĂ 22 DECEMBRIE

  • Ionela Bănică
  • Nina Stamate
  • Nemuritorii
  • Dora Gaitanovici
  • Lora

DUMINICĂ 23 DECEMBRIE

  • Teodora Bîrsan
  • Daniela Matache
  • Uddi
  • Mira
  • Sore

LUNI 24 DECEMBRIE

  • „Drăgăicuțele” Berca
  • „Colindătorii Magnifici”
  • Andreea Baboi
  • Chihlimbar
  • Amadeus
  • Ad Libitum

Toate spectacolele încep la ora 17:00

PIAȚA DACIEI

Toate spectacolele încep la ora 17:00

PIAȚA DACIEI

Contacteaza-ne